Skip to main content Skip to search

Henkilöstö

Tutustu Henkilöstöömme! Me palvelemme sinua.

Fanny Doumolin

🇫🇮🇬🇧🇪🇸

Laskenta-asiantuntija

020 1108 463 / 040 774 2978

fanny.doumolin@hr-tilipalvelu.fi

Leila Farahani

🇫🇮🇮🇷

laskenta-asiantuntija

020 1108 469 / 040 658 1807

leila.farahani@hr-tilipalvelu.fi

Irene Husso

🇫🇮🇬🇧

laskenta-asiantuntija

020 1108 431 / 040 756 4431

irene.husso@hr-tilipalvelu.fi

Minna Häggblom

🇫🇮🇬🇧🇸🇪

laskenta-asiantuntija

020 1108 467 / 040 774 6085

minna.haggblom@hr-tilipalvelu.fi

Van Pham

🇫🇮🇬🇧🇻🇳

laskenta-asiantuntija

020 1108 466 / 040 774 6746

van.pham@hr-tilipalvelu.fi

Jaakko Puro

🇫🇮🇬🇧

laskenta-asiantuntija, tiiminvetäjä: kiinteistöhallinta KIHA

020 1108 464 / 040 754 3653

jaakko.puro@hr-tilipalvelu.fi

Subhashini Ramachandran

🇫🇮🇬🇧

laskenta-asiantuntija, tiiminvetäjä: hallintotiimi HATI

020 1108 465 / 040 706 7146

subhashini.ramachandran@hr-tilipalvelu.fi

Jaana Sallinen

🇫🇮🇬🇧

laskenta-asiantuntija

020 1108 461 / 040 707 5866

jaana.sallinen@hr-tilipalvelu.fi

Jami Snäkä

🇫🇮🇬🇧🇫🇷

laskenta-asiantuntija, tiiminvetäjä: kirjanpitotiimi KIPI

020 1108 468 / 040 658 1734

jami.snaka@hr-tilipalvelu.fi

Jon Stjerna

🇫🇮🇬🇧🇸🇪

laskenta-asiantuntija, tiiminvetäjä osto- ja myyntireskontra OSRE/MYRE

020 1108 470 / 040 707 6997

jon.stjerna@hr-tilipalvelu.fi

Jussi Talasvirta

🇫🇮🇬🇧

laskenta-asiantuntija

020 1108 471 / 040 704 9819

jussi.talasvirta@hr-tilipalvelu.fi

Anna Tatti

🇫🇮🇷🇺

laskenta-asiantuntija

020 1108 462 / 044 790 9574

anna.tatti@hr-tilipalvelu.fi

Katja Rynty

🇫🇮🇷🇺🇬🇧

laskenta-asiantuntija

020 1108 474 / 040 716 8504

katja.rynty@hr-tilipalvelu.fi

Harri Ruokokoski

🇫🇮🇬🇧🇸🇪

KLT, hallituksen jäsen, toimitusjohtaja, laskenta-asiantuntija, tiiminvetäjä: WebService, tiiminvetäjä: palkanlaskenta

020 1108 460 / 040 411 8934

harri.ruokokoski@hr-tilipalvelu.fi

Koulutusohjelmassa:

Irina Krooks

🇫🇮🇷🇺🇬🇧

laskenta-assistentti

020 1108 400 / 040 774 0400

irina.krooks@hr-tilipalvelu.fi